nieświeży oddech

Nieświeży oddech? Możesz to zmienić!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Nieświeży oddech? Możesz to zmienić!

Wszyscy mieliśmy momenty, w których czuliśmy się, że musimy sięgnąć po gumę do żucia lub napić się mięty. Ale czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał chronicznie nieświeży oddech? Nie martw się to powszechny problem. A jego rozwiązanie jest prostsze, niż można się spodziewać. Oto kilka prostych wskazówek, które pomagają zwalczyć nieświeży oddech na długi czas i we właściwy sposób!

Proste porady na nieświeży oddech

Rada 1

Płytka i kamień nazębny są głównymi przyczynami nieświeżego oddechu, a jedynym sposobem na pozbycie się ich jest regularne mycie i nitkowanie zębów. Ważne jest również odwiedzanie dentysty co najmniej dwa razy w roku w celu profesjonalnego czyszczenia zębów.

Rada 2

Jedz seler, marchew i jabłka! Przekąski na produktach takich jak jabłka, seler i marchew mogą również pomóc usunąć luźne resztki jedzenia, nadając zębom wrażenie świeżości i czystości.

Rada 3

Myj język. Badania naukowe wykazały, że dla zdrowia jamy ustnej ważne jest nie tylko szczotkowanie zębów, ale także odpowiednia higiena języka.

Rada 4

Rzuć palenie. Oprócz powodowania wielu innych problemów zdrowotnych palenie jest również niekorzystne dla zębów, dziąseł i oddechu!

Rada 5

Suchość w ustach jest główną przyczyną nieświeżego oddechu. A głównym powodem, dla którego ludzie cierpią na suchość w jamie ustnej, jest stosowanie leków na receptę. Wypróbuj produkty, które zwiększą przepływ śliny.

nieświeży oddech