nici pdo - EsteMed

Przejdź do treści

Menu główne:

oferta
Nici PDO służą do wykonywania zabiegów rewitalizacji, konturowania, wygładzania zmarszczek, oraz bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała. Wykonane są z polidioxanonu (PDO) - całkowicie biokompatybilnej i bioabsorbowalnej substancji stosowanej od ponad 20 lat w chirurgii.
Zabiegi z zastosowaniem nici PDO pobudzają mechanizmy samoregeneracji skóry, poprawiają jej jędrność i sprężystość. Wytworzone przez nie rusztowanie w ciągu kilku miesięcy staje się rusztowaniem zbudowanym z kolagenu wytworzonego przez fibroblasty skóry, natomiast nici ulegają wchłonięciu. Proces trwa przez cały okres utrzymywania się nici tj. 180-240 dni. Efekty utrzymuję się do 2 lat.
W krótkim czasie od wykonania zabiegu, można zaobserwować spłycenie zmarszczek i poprawę owalu oraz ogólnej kondycji skóry. Wraz z upływem czasu stan skóry się poprawia. Skóra nabiera gęstość i blasku.

Efekty liftingu z zastosowaniem haczykowych nici PDO są porównywane do uzyskiwanych za pomocą chirurgii plastycznej. Jednak w przypadku nici zabieg jest prawie bezbolesny, nie wymaga stosowania skalpela a okres rekonwalescencji jest niezwykle krótki. Efekt widoczny jest od razu po wykonaniu zabiegu, a wraz z upływem czasu stabilizuje się i wzmacnia.

MEZOTERAPIA
IGŁOWA
WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
BOTOX
LECZENIE
NADPOTLIWOŚCI
OSOCZE
BOGATOPYŁKOWE
NICI PDO
ul. Pijarska 97C, 05-530 Góra Kalwaria
+48 512 72 42 02
rejestracja@centrumestemed.pl
/centrumestemed
#centrumestemed
designed by punktreklam.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego