botox - EsteMed

Przejdź do treści

Menu główne:

oferta
Wygładzanie zmarszczek mimicznych z zastosowaniem toksyny botulinowej
Toksyna botulinowa jest białkiem blokującym przekazywanie impulsów nerwowych na poziomie połączenia nerwowo-mięśniowego. Początkowo stosowana w neurologii, ortopedii i okulistyce, ale gdy zauważono spłycenie zmarszczek przy oczach po zabiegu leczenia zeza, zaczęto stosować ją w medycynie estetycznej w korekcie zmarszczek mimicznych.
Obecnie zabiegi Botoxu są bardzo popularne i bezpieczne dzięki minimalnym dawkom stosowanym podczas zabiegu oraz bardzo wysokiej jakości i czystości biologicznej preparatów. Dzięki zabiegom z wykorzystaniem toksyny botulinowej można skutecznie wpłnąć na spowolnienie powstawania zmarszczek mimicznych. Pozwala to na uzyskanie wypoczętego, często łagodniejszego i młodszego wyglądu.
Sam zabieg jest krótki, mało inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Lekarz po ocenie siły i masy mięśnia ustala dawkę i miejsca podania preparatu. Nie stosuje się znieczulenia, ewentualnie u osób bardzo wrażliwych miejsca wkłucia smaruje się kremem znieczulającym lub chłodzi. Roztwór podawany jest cienką igłą bezpośrednio do mięśnia, który chcemy osłabić. Powstaje niewielka grudka, która po kilku minutach znika. Efekt zabiegu jest widoczny po 3-14 dniach.

MEZOTERAPIA
IGŁOWA
WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
BOTOX
LECZENIE
NADPOTLIWOŚCI
NICI PDO
OSOCZE
BOGATOPYŁKOWE
ul. Pijarska 97C, 05-530 Góra Kalwaria
+48 512 72 42 02
rejestracja@centrumestemed.pl
/centrumestemed
#centrumestemed
designed by punktreklam.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego